Lajmet e Kompanisë

 • Çfarë është kompensatë me film të zi?

  Çfarë është kompensatë me film të zi?

  Kompensatë me film të zi, e quajtur edhe kompensatë betoni, kompensatë formale ose detare.Është rezistent ndaj goditjeve nga korrozioni dhe ujit, kombinohet lehtësisht me materiale të tjera dhe i lehtë për t'u pastruar dhe prerë.Trajtimi i skajeve të kompensatës së përballuar me film me bojë të papërshkueshme nga uji e bën atë shumë rezistent ndaj ujit dhe ndaj konsumit....
  Lexo më shumë
 • Kompensatë me film me ujë të pastër

  Kompensatë me film me ujë të pastër

  Detaje specifike të kompensatës së filmit me ujë të pastër: Emri Kompensatë e filmit me ujë të pastër Madhësia 1220*2440mm(4'*8'),915*1830mm (3'*6') ose sipas kërkesës Trashësia 9~21mm Trashësia Toleranca +/-0,2mm ( trashësia<6mm) +/-0.5mm (trashësia≥6mm) Trajtim sipërfaqeje me rimeso pishe e fytyrës/prapa e lëmuar/jo poli...
  Lexo më shumë
 • Si të zgjidhni një kompensatë

  Si të zgjidhni një kompensatë

  Dy ditë më parë, një klient tha se shumë nga kompensatat që mori ishin të shtrembëruara në mes dhe cilësia ishte shumë e dobët.Ai po konsultohej me mua për mënyrën e identifikimit të kompensatës.Unë iu përgjigja se produktet vlejnë çdo qindarkë, çmimi është shumë i lirë dhe cilësia nuk do të jetë shumë e mirë...
  Lexo më shumë
 • Shitësit janë në karantinë - Monster Wood

  Shitësit janë në karantinë - Monster Wood

  Javën e kaluar, departamenti ynë i shitjeve shkoi në Beihai dhe iu kërkua të karantinohej pas kthimit.Nga data 14 deri në datën 16 na kërkuan të izoloheshim në shtëpi dhe në derën e shtëpisë së koleges ishte ngjitur një “vulë”.Çdo ditë, personeli mjekësor vjen për të regjistruar dhe kryer analizat e acidit nukleik.Ne origjinojme...
  Lexo më shumë
 • Monster Wood – Turneu Beihai

  Monster Wood – Turneu Beihai

  Javën e kaluar, kompania jonë i dha pushime të gjithë stafit në departamentin e shitjeve dhe organizoi të gjithë të udhëtonin në Beihai së bashku.Në mëngjesin e datës 11 (korrik), autobusi na çoi në stacionin hekurudhor të shpejtësisë së lartë dhe më pas nisëm zyrtarisht udhëtimin.Mbërritëm në hotel në Beihai në orën 3:00 në...
  Lexo më shumë
 • Rreth kompensatës - Sigurimi ynë i cilësisë

  Rreth kompensatës - Sigurimi ynë i cilësisë

  Si personi i parë përgjegjës për cilësinë dhe sigurinë e produkteve të importuara dhe të eksportuara, kompania premton solemnisht se do të marrë masat e mëposhtme për të kontrolluar cilësinë e produkteve të veta: I. Të respektojë ligjet dhe rregulloret përkatëse të tilla si "Importi dhe eksporti Inspektimi i mallrave...
  Lexo më shumë
 • Eksporti profesional- Kompensatë

  Eksporti profesional- Kompensatë

  Këtë javë, personeli i doganës erdhi në fabrikën tonë për të udhëhequr punën për parandalimin e epidemisë dhe dha udhëzimet e mëposhtme.Produktet prej druri do të prodhojnë dëmtues dhe sëmundje, kështu që nëse importohen apo eksportohen, të gjitha produktet bimore që përfshijnë dru të ngurtë duhet të tymosen në temperaturë të lartë përpara se të...
  Lexo më shumë
 • Kompensatë cilindrike

  Kompensatë cilindrike

  Kompensatë cilindrike është bërë nga plepi i cilësisë së lartë, i cili është më i lehtë se plepi i zakonshëm, ka forcë të lartë, rezistencë të mirë dhe është i lehtë për t'u ndërtuar.Sipërfaqja është bërë nga kompensatë e madhe yin, filmi i brendshëm dhe i jashtëm i rrëshirës epokside është i lëmuar, i papërshkueshëm nga uji dhe që merr frymë.Derdhja e betonit cilindrike...
  Lexo më shumë
 • pershkrim i detajuar

  pershkrim i detajuar

  18mm*1220mm*2440mm Materiali: Panele druri pishe, Ngjitës me eukalipt dhe bërthamë pishe: Pllaka bërthamore është bërë nga zam melamine, dhe shtresa sipërfaqësore është bërë nga zam rrëshirë fenolike Numri i Plies:11 shtresa Sa herë lyhet me rërë dhe shtypje: 1 herë lëmim, 1 herë shtypje të nxehtë Lloji i filmit: Film i importuar (...
  Lexo më shumë
 • Përmirësimet tona të produktit dhe përgjigjet e pyetjeve

  Përmirësimet tona të produktit dhe përgjigjet e pyetjeve

  Kohët e fundit formula jonë e prodhimit është përmirësuar, kompensata me film të kuq të ndërtimit përdor ngjitës fenol, ngjyra e sipërfaqes është kafe e kuqërremtë, e cila është më e lëmuar dhe e papërshkueshme nga uji.Për më tepër, sasia e ngjitësit të përdorur është 250 g, më shumë se zakonisht, dhe presioni rritet në më të madh, kështu që forca ...
  Lexo më shumë
 • Epidemia e brendshme shpërtheu përsëri

  Epidemia e brendshme shpërtheu përsëri

  Epidemia e brendshme shpërtheu përsëri dhe shumë pjesë të vendit u mbyllën për menaxhim, Guangdong, Jilin, Shandong, Shanghai dhe disa provinca të tjera janë prekur rëndë nga epidemia. Për të reduktuar në mënyrë efektive rrezikun e transmetimit, qindra zona kanë zbatuar stri...
  Lexo më shumë
 • Një yll i ri në fushën e kallëpeve të ndërtesave, Kompensatë me FILM PLASTIKE GJELBEL PP

  Një yll i ri në fushën e kallëpeve të ndërtesave, Kompensatë me FILM PLASTIKE GJELBEL PP

  Me zhvillimin e vazhdueshëm të industrisë së ndërtimit, llojet e kallëpeve të ndërtesave po shfaqen edhe njëra pas tjetrës.Aktualisht, kallepët ekzistues në treg përfshijnë kryesisht kallep druri, kallep çeliku, kallep alumini, kallep plastike, etj. Kur zgjidhni një kallep,...
  Lexo më shumë
123Tjetra >>> Faqe 1/3