Çmimi i fabrikës Bordi ekologjik i shitjes direkte

Përshkrim i shkurtër:

Pllakat me faqe melamine, nënshtresat e të cilave janë grimca, MDF, kompensatë, etj., bëhen duke ngjitur nënshtresën dhe sipërfaqen.Fasetat sipërfaqësore janë kryesisht vendase dhe të importuara.Për shkak se janë rezistente ndaj zjarrit, kundër konsumit, trajtim zhytjeje i papërshkueshëm nga uji, efekti i përdorimit është i njëjtë me dyshemenë e përbërë prej druri. Përdoret shpesh në dekorimin e ndërtesave të brendshme dhe mobiljeve dhe dollapëve të ndryshëm, disa panele, mure, dollapë, laminate dollapësh. , etj.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Pllaka me fytyrë melamine

Përparësitë e këtij lloji të dërrasës së drurit janëbanesësipërfaqja, koeficienti i zgjerimit të dyanshëm të tabelës është i njëjtë, nuk është e lehtë të deformohet, ngjyra është e ndritshme, sipërfaqja është më rezistente ndaj konsumit, rezistente ndaj korrozionit dhe çmimi është ekonomik.

Karakteristikat Avantazhi ynë

1.Materialet e zgjedhura me kujdes

Nga lëndët e para tek produktet e gatshme, ne kemi zgjedhur me kujdes materialet dhe kemi kontrolluar rreptësisht çdo aspekt të prodhimit.Produktet nuk janë të lehta për t'u deformuar, plasaritur, tkurrur dhe fryrë.

2.E qetë dhe e rregullt

Nuk është e lehtë për t'u shtrembëruar dhe për t'u ngritur, qoshet e rregullta.

3.Densitet uniform

Uniformitet i mirë, strukturë e brendshme e plotë, fortësi e lartë e pllakës.

4.Shërbimi intim pas shitjes

Mund të pritet në madhësi të ndryshme sipas kërkesave specifike.

Performanca

Performanca e pllakave dekorative prej druri melamine:

1. Shtresa sipërfaqësore mund të ketë modele të ndryshme sipas dëshirës, ​​me ngjyra të ndezura, fortësi të lartë, rezistencë ndaj gërryerjes dhe rezistencë të mirë ndaj nxehtësisë.

2. Performanca e rezistencës kimike është e përgjithshme, dhe mund t'i rezistojë gërryerjes së acidit të përgjithshëm, alkalit, yndyrës, alkoolit dhe tretësve të tjerë.

3. Sipërfaqja është e lëmuar dhe e pastër, e lehtë për tu mirëmbajtur dhe pastruar.

4.Pllaka melamine ka veti të shkëlqyera që druri natyral nuk mund t'i ketë, ndaj përdoret shpesh në arkitekturën e brendshme dhe dekorimin e mobiljeve dhe dollapëve të ndryshëm.

5.Pllaka melamine është një material dekorimi i murit.Disa njerëz përdorin pllaka melamine për të falsifikuar dyshemenë e laminuar për dekorimin e dyshemesë, gjë që është e papërshtatshme.

Specifikimet e zakonshme: 2440mm*1220mm, trashësia 11.5mm-18mm

Kompania

Kompania jonë tregtare Xinbailin kryesisht vepron si agjent për kompensatë ndërtimi të shitur drejtpërdrejt nga fabrika e drurit Monster.Kompensata jonë përdoret për ndërtim shtëpish, trarë urash, rrugë, projekte të mëdha betoni etj.

Produktet tona eksportohen në Japoni, MB, Vietnam, Tajlandë, etj.

Ka më shumë se 2000 blerës ndërtimi në bashkëpunim me industrinë Monster Wood.Aktualisht, kompania po përpiqet të zgjerojë shkallën e saj, duke u fokusuar në zhvillimin e markës dhe duke krijuar një mjedis të mirë bashkëpunimi.

Cilësi e garantuar

1.Certifikimi: CE, FSC, ISO, etj.

2. Eshte me materiale me trashesi 1.0-2.2mm qe eshte 30%-50% me rezistente se kompensata ne treg.

3. Pllaka bërthamore është bërë nga materiale miqësore me mjedisin, material uniform, dhe kompensata nuk lidh boshllëk ose deformim.

Parametri

Vendi i origjinës Guangxi, Kinë
Emri i markës Përbindësh
Numri i modelit dërrasa me fytyrë melamine
Gradë Nota 5A
Madhësia 2440mm*1220mm
Trashësia 11.5mm-18mm
Përmbajtja e lagështisë 5%-14%
Materiali kryesor eukalipt, drurë, etj.
Fytyra/Prapa Letër poliestër/melamine me 2 anë
Ngjitës Ngjitës WBP, Ngjitës melamine, MR, fenolik, etj.
Dendësia 620-680 kg/cbm
Paketimi Paketim standard i paletave për eksport
MOQ 1 * 20 GP.Më pak është e pranueshme

FQA

Pyetje: Cilat janë avantazhet tuaja?

Përgjigje: 1) Fabrikat tona kanë më shumë se 20 vjet përvojë në prodhimin e kompensatës me film, laminateve, kompensatës së grilave, kompensatës melamine, dërrasës së grimcave, rimesove të drurit, dërrasave MDF, etj.

2) Produktet tona me lëndë të para me cilësi të lartë dhe sigurim të cilësisë, ne jemi në shitje direkt nga fabrika.

3) Ne mund të prodhojmë 20000 CBM në muaj, kështu që porosia juaj do të dorëzohet në një kohë të shkurtër.

Pyetje: A mund të printoni emrin dhe logon e kompanisë në kompensatë ose paketa?

Përgjigje: Po, ne mund të printojmë logon tuaj në kompensatë dhe pako.

Pyetje: Pse zgjedhim Kompensatë me fytyrë me film?

Përgjigje: Kompensata me fytyrë me film është më e mirë se kallëpi prej hekuri dhe mund të plotësojë kërkesat e ndërtimit të kallëpit, ato prej hekuri janë të lehta për t'u deformuar dhe vështirë se mund të rikuperojnë butësinë e saj edhe pas riparimit.

Pyetje: Cili është kompensata me çmimin më të ulët të filmit?

Përgjigje: Kompensata e bërthamës së kyçit të gishtave është më e lira në çmim.Bërthama e saj është bërë nga kompensatë e ricikluar kështu që ka çmim të ulët.Kompensata e bërthamës së kyçit të gishtave mund të përdoret vetëm dy herë në kallep.Dallimi është se produktet tona janë bërë nga bërthama eukalipt/pishe me cilësi të lartë, të cilat mund të rrisin kohën e ripërdorimit me më shumë se 10 herë.

Pyetje: Pse të zgjidhni eukaliptin/pishën për materialin?

Përgjigje: Druri i eukaliptit është më i dendur, më i fortë dhe fleksibël.Druri i pishës ka qëndrueshmëri të mirë dhe aftësi për të përballuar presionin anësor.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni

  Produkte të ngjashme

  • Top Quality Ecological board with Eucalyptus Poplar and Melamine Plates Material

   Tabela ekologjike me cilësi të lartë me Eucalyptus Po...

   Detajet e produktit Sipërfaqja e tabelës është e lëmuar, me shkëlqim dhe e fortë.Ai i reziston gërryerjes, është i papërshkueshëm nga moti dhe lagështia dhe i reziston kimikateve të përdorura zakonisht, acidit të holluar dhe alkalit.Sipërfaqja pastrohet lehtë me ujë ose avull.Mund të ripërdoret shumë herë.''Melamina'' është një nga ngjitësit e rrëshirës që përdoret në prodhimin e pllakave të tilla.Pasi letra me ngjyra ose tekstura të ndryshme ngjyhet në rrëshirë, ndahet në surf...