Eksperiencë 20 vjeçare në prodhimin e kallëpeve të drurit të ndërtimit

Produktet

 • Kompensatë druri Formwork betoni

  Kompensatë druri Formwork betoni

  Përshkrimi i produktit Kompensata jonë e mbuluar me film ka qëndrueshmëri të mirë, nuk është e lehtë për t'u deformuar, nuk deformohet dhe mund të ripërdoret deri në 15-20 herë, e cila është miqësore me mjedisin dhe çmimi është i përballueshëm.Kompensatë e përballuar me film zgjedh si lëndë të para pisha dhe eukalipt me cilësi të lartë;Përdoret ngjitës i cilësisë së lartë dhe i mjaftueshëm dhe i pajisur me profesionistë për rregullimin e ngjitësit;Një lloj i ri i makinës për gatimin e ngjitësit të kompensatës përdoret për të siguruar furçim uniform të ngjitësit dhe për të përmirësuar cilësinë e produktit.D...

 • Kompensatë me dërrasë të kuqe për ndërtim/formë betoni

  Kompensatë me dërrasë të kuqe për ndërtim/formë betoni

  Detajet e produktit Dërrasa jonë e kuqe e ndërtesës ka qëndrueshmëri të mirë, nuk është e lehtë për t'u deformuar, nuk deformohet dhe mund të ripërdoret deri në 10-18 herë, gjë që është miqësore me mjedisin dhe e përballueshme.Dërrasa e kuqe e ndërtesës zgjedh pishën dhe eukaliptin e cilësisë së lartë si lëndë të parë; Përdoret ngjitës me cilësi të lartë/ngjitës i mjaftueshëm dhe i pajisur me profesionistë për të rregulluar ngjitësin;Një lloj i ri i makinës së zierjes së ngjitësit të kompensatës përdoret për të siguruar pastrim uniform të ngjitësit dhe për të përmirësuar cilësinë e produktit.Gjatë prodhimit...

 • Kompensatë kallep me film plastik PP rezistent ndaj ujit

  Kompensatë kallep me film plastik PP rezistent ndaj ujit

  Detajet e produktit Ky produkt përdoret kryesisht në ndërtesa komerciale të larta, çati derdhjeje, trarë, mure, kolona, ​​shkallë dhe themele, ura dhe tunele, projekte të ruajtjes së ujit dhe hidrocentraleve, miniera, diga dhe projekte nëntokësore.Kompensatë e veshur me plastikë është bërë e preferuara e re e industrisë së ndërtimit për mbrojtjen e mjedisit dhe kursimin e energjisë, ekonominë e riciklimit dhe përfitimet ekonomike, si dhe hidroizolimin dhe rezistencën ndaj korrozionit.Tetë avantazhe 1. I qetë dhe i pastër ...

 • Pllakë i papërshkueshëm nga uji

  Pllakë i papërshkueshëm nga uji

  Detajet e produktit Përveç PVC-së, lëndët e para të tij përfshijnë karbonat kalciumi, stabilizues dhe kimikate të tjera.Për të prodhuar një tabelë më të mirë të papërshkueshme nga uji, kompania jonë përdor një grup të plotë automatizimi të avancuar, pajisje prodhimi me kapacitet të lartë dhe teknologji për sa i përket teknologjisë së prodhimit.Ne vazhdojmë të inovojmë, përdorim materiale bazë dhe sipërfaqe me cilësi të lartë dhe shpresojmë t'u ofrojmë klientëve brenda dhe jashtë vendit produkte të reja dhe miqësore me mjedisin.Përderisa keni kërkesa...

 • Kompensatë filmike me fytyrë 18 mm Standard

  Kompensatë filmike me fytyrë 18 mm Standard

  Përshkrimi i produktit Kompensata e mbuluar me film 18 mm zgjedh si lëndë të para pisha dhe eukalipt me cilësi të lartë;Përdoret ngjitës i cilësisë së lartë dhe i mjaftueshëm dhe i pajisur me profesionistë për rregullimin e ngjitësit;Një lloj i ri i makinës për gatimin e ngjitësit të kompensatës përdoret për të siguruar furçim uniform të ngjitësit dhe për të përmirësuar cilësinë e produktit.Gjatë procesit të prodhimit, punonjësve u kërkohet të rregullojnë dërrasat në mënyrë të arsyeshme për të shmangur përputhjen joshkencore të dërrasave të dyfishta, grumbullimin e dërrasave bërthamore dhe qepjet e tepërta midis ...

 • Pllakë rimeso me ngjyrë të kuqe me cilësi të lartë me material pishe dhe eukalipt

  Pllakë rimeso me ngjyrë të kuqe me cilësi të lartë me material pishe dhe eukalipt

  Detajet e produktit Pllaka e kuqe bëhet dhe formësohet përmes 28 proceseve, dy herë shtypje, pesë herë inspektim dhe saktësi të lartë me gjatësi fikse përpara paketimit.Vetitë e përcaktuara nga testimi mekanik, të tilla si ngjyra e lëmuar dhe trashësia e njëtrajtshme, pa lëvrim, duktilitet i mirë, forca e rrjedhshmërisë, forca ndaj goditjes, forca përfundimtare në tërheqje, kundër deformimit, fortësisë, shkallës së lartë të ripërdorimit, e papërshkueshme nga uji, e papërshkueshme nga zjarri, rezistente ndaj shpërthimit, dhe është lehtë për tu hequr pas përdorimit normal.Është i përshtatshëm për...

 • Kompensatë me fytyrë super të qetë

  Kompensatë me fytyrë super të qetë

  Përshkrimi i produktit Zgjidhni materialin sipas nevojave tuaja: Në përgjithësi, panelet janë pisha, eukalipt, plepi dhe thupër, ndaj ju lutemi kuptoni ndryshimin midis këtyre materialeve kur blini.Tjetra është të zgjidhni bordin bazë.Kompensatë ndërtimi me cilësi të lartë në përgjithësi përdorin "artikuj ushqimore" të njohura si dërrasë bazë, por disa kompani bëjnë doping për të përdorur skrapin e dërrasës së nivelit të tretë si dërrasë bazë.Megjithatë, bordi inferior në përgjithësi ka më shumë zgavra, dhe numrin e të përsëriturve ...

 • Pllakë MDF/Pllakë densiteti

  Pllakë MDF/Pllakë densiteti

  Detajet e produktit Në përgjithësi, MDF përdoret si material bazë për panelet e dyerve me adsorbim PVC.Më në detaje, MDF përdoret në dhomat e magazinimit, dollapët e këpucëve, mbulesat e dyerve, mbulesat e dritareve, skajet etj. MDF ka një gamë të gjerë aplikimesh në industrinë e arredimit të shtëpisë.Përparësitë e tij janë të dukshme, seksioni kryqëzues i MDF ka të njëjtën ngjyrë dhe shpërndarje uniforme të grimcave.Sipërfaqja është e sheshtë dhe përpunimi është i thjeshtë;Struktura është kompakte, aftësia e formësimit është e shkëlqyer, është...

 • Prodhuesit e kompensatës me shumicë në Kinë - Kompensatë prej betoni me fytyrë melamine - Xinbailin

  Prodhuesit e kompensatës me shumicë në Kinë - Kompensatë prej betoni me fytyrë melamine - Xinbailin

  Përshkrimi i produktit Nuk ka boshllëqe në anë për të parandaluar hyrjen e ujit të shiut.Ka performancë të mirë të papërshkueshme nga uji dhe sipërfaqja nuk është e lehtë për t'u rrudhur.Prandaj, përdoret më shpesh sesa panelet e zakonshme të laminuara.Mund të përdoret në zona me mot të ashpër dhe nuk është e lehtë për t'u çarë dhe për të mos deformuar.Laminatet me film të zi janë kryesisht 1830mm*915mm dhe 1220mm*2440mm, të cilat mund të prodhohen sipas kërkesave të trashësisë së 8-11 shtresave të klientëve.Nxehtësia dytësore...

 • Fabrikat e kompensatës me fytyrë me melaminë me shumicë në Kinë - Kapëse ndërtimi me kompensatë me fytyrë me film kafe - Xinbailin

  Fabrikat e kompensatës me fytyrë me melaminë me shumicë në Kinë - Kapëse ndërtimi me kompensatë me fytyrë me film kafe - Xinbailin

  Përshkrimi i produktit Kompensata jonë e mbuluar me film ka qëndrueshmëri të mirë, nuk është e lehtë për t'u deformuar, nuk deformohet dhe mund të ripërdoret deri në 15-20 herë, e cila është miqësore me mjedisin dhe çmimi është i përballueshëm.Kompensatë e përballuar me film zgjedh si lëndë të para pisha dhe eukalipt me cilësi të lartë;Përdoret ngjitës i cilësisë së lartë dhe i mjaftueshëm dhe i pajisur me profesionistë për rregullimin e ngjitësit;Një lloj i ri i makinerisë së gatimit të ngjitësit të kompensatës përdoret për të siguruar furçim uniform të ngjitësit dhe për të përmirësuar produktin q...

 • Fabrikat e melaminës me shumicë në Kinë - Kompensatë e Përballur me Film Formulari me Ujë të freskët - Xinbailin

  Fabrikat e melaminës me shumicë në Kinë - Kompensatë e Përballur me Film Formulari me Ujë të freskët - Xinbailin

  Avantazhi 1. Pa tkurrje, pa ënjtje, pa plasaritje, pa deformim në kushte të temperaturës së lartë, rezistent ndaj zjarrit dhe zjarrit 2. Ndryshueshmëri e fortë, montim dhe çmontim i përshtatshëm, lloji, forma dhe specifikimi mund të personalizohen sipas kërkesave tuaja 3. Ka karakteristikat e anti-insekteve, anti-korrozioni, fortësi të lartë dhe qëndrueshmëri të fortë Parametri Artikulli Vlera Vlera e artikullit Garanci 1 vit Materiali kryesor pishe, eukalipt Shërbimi pas shitjes mbështetje teknike online Për...

 • Kompensatë me shumicë në Kinë, Karakteristikat e Furnizuesve - Kompensatë e zezë me film në Brazil për ndërtim - Xinbailin

  Kompensatë me shumicë në Kinë, Karakteristikat e Furnizuesve - Kompensatë e zezë me film në Brazil për ndërtim - Xinbailin

  Përshkrimi i produktit Nuk ka boshllëqe në anë për të parandaluar hyrjen e ujit të shiut.Ka performancë të mirë të papërshkueshme nga uji dhe sipërfaqja nuk është e lehtë për t'u rrudhur.Prandaj, përdoret më shpesh sesa panelet e zakonshme të laminuara.Mund të përdoret në zona me mot të ashpër dhe nuk është e lehtë për t'u çarë dhe për të mos deformuar.Laminatet me film të zi janë kryesisht 1830mm*915mm dhe 1220mm*2440mm, të cilat mund të prodhohen sipas kërkesave të trashësisë së 8-11 shtresave të klientëve.E dyta...

Na besoni, na zgjidhni

Rreth Nesh

 • 厂区2
 • 仓库
 • 生产车间
 • 1_副本

Përshkrim i shkurtër:

Guangxi Guigang Monster Wood Industry Co., Ltd. është një prodhues në shkallë të gjerë filmash me kompensatë dhe kompensatë. Kompania jonë zë më shumë se 170000 metra katrorë dhe investimi total është më shumë se 2 milion.ne kemi 66 teknikë profesionistë, rreth 200 punëtorë të kualifikuar. Ne kemi kompaninë tonë tregtare: Guangxi Xinbailin International Trade Co., Ltd.Eksportimi i të gjitha llojeve të produkteve të drurit. Pajisjet e avancuara të prodhimit dhe testimit janë garancia e nevojshme për prodhimin e produkteve me cilësi të lartë, kompania i kushton rëndësi të madhe modernizimit të pajisjeve të prodhimit për të siguruar që ne jemi në nivelin kryesor në industri.Ne kemi blerë 40 linja prodhimi të avancuara, aftësia vjetore e prodhimit është 250000 cbm (600000 copë).Produktet mund të shiten në Azi, Amerikë, Lindjen e Mesme, Afrikë, Evropë, etj.Kompania jonë mban mirëbesim "gjatë gjithë kohës dhe krijon së bashku të shkëlqyera me gjithë zemër, dorë për dorë, në mënyrë që të ofrojë produktet dhe shërbimet më të mira."

Disa informacione për kompaninë

Evens dhe Lajme

 • Çfarë është kompensatë me film të zi?

  Kompensatë me film të zi, e quajtur edhe kompensatë betoni, kompensatë formale ose detare.Është rezistent ndaj goditjeve nga korrozioni dhe ujit, kombinohet lehtësisht me materiale të tjera dhe i lehtë për t'u pastruar dhe prerë.Trajtimi i skajeve të kompensatës së përballuar me film me bojë të papërshkueshme nga uji e bën atë shumë rezistent ndaj ujit dhe ndaj konsumit....

 • Kompensatë me film me ujë të pastër

  Detaje specifike të kompensatës së filmit me ujë të pastër: Emri Kompensatë e filmit me ujë të pastër Madhësia 1220*2440mm(4'*8'),915*1830mm (3'*6') ose sipas kërkesës Trashësia 9~21mm Trashësia Toleranca +/-0,2mm ( trashësia<6mm) +/-0.5mm (trashësia≥6mm) Trajtim sipërfaqeje me rimeso pishe e fytyrës/prapa e lëmuar/jo poli...

 • Përdorimi i lartë i kompensatës

  Kompensata me rimeso filmi plastik Green tect PP është një kompensatë me cilësi të lartë, sipërfaqja është e mbuluar me film plastik PP (polipropileni), i cili është i papërshkueshëm nga uji dhe rezistent ndaj konsumit, i lëmuar dhe me shkëlqim dhe ka efekt të shkëlqyeshëm derdhjeje.Pisha e përzgjedhur përdor dru si panel, eukaliptin si material bazë, ...

 • Monster Wood në gusht

  Duke hyrë në gusht, gjysma e dytë e fabrikës së kallepëve të ndërtimit po ringjallet ngadalë dhe do të arrijë një periudhë të lartë të incidencës, sepse reshjet e shiut në gjysmën e dytë të vitit janë shumë më pak se ato në gjysmën e parë të vitit.Në verën e nxehtë, rrezet e diellit janë të forta, dhe maja e papërpunuar...

 • Si të zgjidhni një kompensatë

  Dy ditë më parë, një klient tha se shumë nga kompensatat që mori ishin të shtrembëruara në mes dhe cilësia ishte shumë e dobët.Ai po konsultohej me mua për mënyrën e identifikimit të kompensatës.Unë iu përgjigja se produktet vlejnë çdo qindarkë, çmimi është shumë i lirë dhe cilësia nuk do të jetë shumë e mirë...

 • lidhje (2)
 • lidhje (3)
 • lidhje (9)
 • lidhje (10)
 • lidhje (6)
 • lidhje (8)
 • lidhje (5)
 • lidhje (11)
 • lidhje (4)
 • lidhje (7)
 • 3_10160942446332
 • lidhje (12)
 • lidhje (1)