Контактирајте не

Monster Wood Industry Co., Ltd.

Адреса

Во близина на бр.183 Ксијајантун, село Шуангјан, населено место Шанбеи, округ Кинтанг, град Гуиганг, провинција Гуангкси, Кина

Телефон

0086-19175889898

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот

Сабота, Недела: Затворено

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја